Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Tags
cy: Tagiau

en: Size
cy: Maint

en: Category
cy: Categori

en: Format
cy: Fformat

en: Granularity
cy: Gronynnedd

en: RSS Feed
cy: Porth RSS
