Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Size
el: Μέγεθος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Format
el: Μορφή

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: RSS Feed
el: Ροή RSS

en: About
el: Περί
