Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Size
gl: Tamaño

en: Category
gl: Categoría

en: Format
gl: Formato

en: Granularity
gl: Granularidade

en: RSS Feed
gl: Orixe RSS

en: About
gl: Información
