Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Tags
he: תגיות

en: License
he: רישיון

en: Size
he: גודל

en: Category
he: קטגוריה

en: Format
he: פורמט

en: Granularity
he: גרעיניות

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: About
he: אודות
