Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Language
hi: भाषा

en: Tags
hi: उपनाम

en: License
hi: लाइसेंस

en: Size
hi: आकार

en: Category
hi: वर्ग

en: Format
hi: प्रारूप

en: Granularity
hi: कणिकता

en: About
hi: के बारे में
