Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Tags
it: Etichette

en: Size
it: Dimensione

en: Category
it: Categoria

en: Format
it: Formato

en: Granularity
it: Granularità

en: RSS Feed
it: Feed RSS

en: Publisher
it: Editore

en: About
it: Informazioni
