Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Category
mn: Ангилал

en: Format
mn: Бүтэц
