Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Tags
ro: Etichete

en: License
ro: Licență

en: Size
ro: Mărime

en: Category
ro: Categorie

en: Granularity
ro: Granularitate

en: RSS Feed
ro: Flux RSS

en: About
ro: Despre
