Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Tags
sl: Oznake

en: Size
sl: Velikost

en: Category
sl: Kategorija

en: Format
sl: Oblika

en: About
sl: O modulu
