Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: License
te: అనుమతి పత్రం

en: Size
te: కొలత

en: Category
te: వర్గం

en: Format
te: ఆకృతి

en: Granularity
te: కణికత

en: About
te: గురించి
