Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Format
th: รูปแบบ

en: Granularity
th: ความละเอียด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Last Update
th: ปรับปรุงล่าสุด

en: Contact Name
th: ชื่อผู้ติดต่อ
