Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Tags
tr: Etiketler

en: License
tr: Lisans

en: Size
tr: Boyut

en: Category
tr: Kategori

en: Homepage URL
tr: Anasayfa URL

en: Format
tr: Biçim

en: Granularity
tr: Ayrıntılandırma

en: RSS Feed
tr: RSS Beslemesi

en: About
tr: Hakkında

en: Download URL
tr: İndirme bağlantısı

en: Endpoint
tr: Uç nokta
