Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Tags
ar: وسوم

en: Size
ar: الحجم

en: Category
ar: التصنيف

en: Format
ar: التنسيق

en: Granularity
ar: النعومة

en: RSS Feed
ar: تلقيمة RSS

en: About
ar: حول
