Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Tags
bg: Таг

en: Size
bg: Размер

en: Category
bg: Категория

en: Format
bg: Формат
