Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Tags
cs: Štítky

en: Size
cs: Velikost

en: Category
cs: Kategorie

en: Format
cs: Formát

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: About
cs: Popis
