Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Size
dz: ཚད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།
