Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Size
eu: Tamaina

en: Category
eu: Kategoria

en: Format
eu: Formatua

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: RSS Feed
eu: RSS Jarioa

en: About
eu: (r)i buruz
