Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Language
fr: Langue

en: Tags
fr: Étiquettes

en: License
fr: Licence

en: Size
fr: Taille

en: Category
fr: Catégorie

en: Frequency
fr: Fréquence

en: Granularity
fr: Granularité

en: RSS Feed
fr: Flux RSS

en: Publisher
fr: Éditeur

en: About
fr: À propos

en: Dataset
fr: Jeu de données

en: Download URL
fr: URL de téléchargement

en: Contact Name
fr: Nom du contact

en: Release Date
fr: Date de version

en: Data Dictionary
fr: Dictionnaire de données
