Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Tags
hr: Oznake

en: License
hr: Licenca

en: Size
hr: Veličina

en: Category
hr: Kategorija

en: Format
hr: Oblik

en: About
hr: Opis
