Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Tags
hu: Címkék

en: License
hu: Licenc

en: Size
hu: Méret

en: Category
hu: Kategória

en: Format
hu: Formátum

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Granularity
hu: Finomság

en: RSS Feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Publisher
hu: Kiadó

en: About
hu: Leírás

en: Contact Email
hu: Kapcsolattartó e-mail

en: Dataset
hu: Adatkészlet

en: Download URL
hu: Letöltő URL

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Distributions
hu: Disztribúciók
