Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Size
hy: Չափ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Format
hy: Ֆորմատ
