Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Tags
id: Tag

en: Size
id: Ukuran

en: Category
id: Kategori

en: Granularity
id: Granuralitas

en: RSS Feed
id: Umpan RSS

en: About
id: Tentang
