Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Tags
jv: Tautan

en: Size
jv: Ukuran

en: Category
jv: Kategori

en: About
jv: Ngenani
