Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Size
ka: ზომა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Format
ka: ფორმატი
