Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Size
ku: قەبارە

en: Category
ku: پۆل

en: Format
ku: فۆرمات

en: About
ku: دەربارە
