Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Tags
lv: Birkas

en: License
lv: Licenze

en: Size
lv: Izmērs

en: Category
lv: Kategorija

en: Format
lv: Formāts

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: About
lv: Par
