Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ
