Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Tags
ps: بچوي

en: Size
ps: كچه

en: Category
ps: ټولی

en: Format
ps: بڼه

en: RSS Feed
ps: RSS کتنه

en: About
ps: په اړه
