Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Tags
sk: Značky

en: License
sk: Licencia

en: Size
sk: Veľkosť

en: Category
sk: Kategória

en: Format
sk: Formát

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: About
sk: Informácie o
