Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Size
sr: Величина

en: Granularity
sr: Грануларност
