Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Tags
sv: Etiketter

en: Size
sv: Storlek

en: Category
sv: Kategori

en: Frequency
sv: Frekvens

en: Granularity
sv: Noggrannhet

en: RSS Feed
sv: RSS-flöde

en: About
sv: Om

en: Dataset
sv: Datauppsättning

en: Contact Name
sv: Kontakt namn
