Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: License
ta: உரிமம்

en: Size
ta: அளவு

en: Category
ta: பிரிவு

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: About
ta: பற்றி
