Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Tags
uk: Теґи

en: License
uk: Ліцензія

en: Size
uk: Розмір

en: Category
uk: Категорія

en: Homepage URL
uk: URL домашньої сторінки

en: Format
uk: Формат

en: Frequency
uk: Частота

en: Granularity
uk: Точність

en: RSS Feed
uk: RSS-потік

en: Publisher
uk: Видавець

en: About
uk: Про модуль

en: Last Update
uk: Останнє оновлення

en: Download URL
uk: URL завантаження

en: Contact Name
uk: Контактна особа

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Release Date
uk: Дата випуску

en: Spatial
uk: Просторовий

en: Temporal
uk: Часовий
