Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Tags
af: Etikette

en: Size
af: Grootte

en: Category
af: Kategorie

en: Homepage URL
af: Tuisblad se URL
