Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: RSS Feed
bo: RSS བསྡུས་བརྗོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
