Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Size
da: Størrelse

en: Category
da: Kategori

en: Granularity
da: Granularitet

en: RSS Feed
da: RSS feed

en: About
da: Om

en: Dataset
da: Datasæt
