Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Language
de: Sprache

en: License
de: Lizenz

en: Size
de: Größe

en: Category
de: Kategorie

en: Homepage URL
de: Homepage-URL

en: Frequency
de: Häufigkeit

en: Granularity
de: Granularität

en: RSS Feed
de: RSS-Feed

en: Publisher
de: Herausgeber

en: About
de: Über

en: Last Update
de: Letzte Aktualisierung

en: Contact Email
de: Kontakt-Email

en: Download URL
de: Downloadlink

en: Contact Name
de: Kontaktname

en: Endpoint
de: Endpunkt

en: Release Date
de: Veröffentlichungsdatum
