Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Size
eo: Grandeco

en: Category
eo: Kategorio
