Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Tags
fi: Tagit

en: License
fi: Lisenssi

en: Size
fi: Koko

en: Category
fi: Kategoria

en: Format
fi: Muoto

en: Frequency
fi: Tiheys

en: Granularity
fi: Rakeisuustaso

en: RSS Feed
fi: RSS-syöte

en: Publisher
fi: Julkaisija

en: About
fi: Tietoja
