Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Size
gu: માપ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: About
gu: વિશે
