Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Tags
ja: タグ

en: License
ja: ライセンス

en: Size
ja: サイズ

en: Category
ja: カテゴリー

en: Format
ja: フォーマット

en: Frequency
ja: 周期的

en: Granularity
ja: 処理単位

en: RSS Feed
ja: RSSフィード

en: Publisher
ja: 出版社

en: About
ja: アバウト

en: Release Date
ja: 発売日
