Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Size
kk: Көлем

en: Category
kk: Категория
