Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Size
km: ទំហំ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: About
km: អំពី
