Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: License
kn: ಪರವಾನಗಿ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Homepage URL
kn: ನೆಲೆಪುಟ URL

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Frequency
kn: ಆವರ್ತಸಂಖ್ಯೆ(ಪ್ರೀಕ್ವೆನ್ಸಿ)

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Dataset
kn: ದತ್ತಾಂಶಗಳು
