Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: License
lt: Licenzija

en: Size
lt: Dydis

en: Category
lt: Kategorija

en: Format
lt: Formatas

en: Granularity
lt: Detalumas

en: RSS Feed
lt: RSS

en: About
lt: Apie
