Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: License
mr: परवाना

en: Size
mr: आकार

en: Category
mr: वर्ग

en: Format
mr: रचना
