Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Tags
my: Tag များ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Format
my: ပုံစံ

en: About
my: အကြောင်း
