Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Tags
nl: Labels

en: License
nl: Licentie

en: Size
nl: Grootte

en: Category
nl: Categorie

en: Homepage URL
nl: Voorpagina-URL

en: Format
nl: Opmaak

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Publisher
nl: Uitgever

en: About
nl: Over

en: Download URL
nl: Download-URL

en: Release Date
nl: Uitgiftedatum
