Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Tags
os: Тегтæ

en: Size
os: Ас

en: Category
os: Категори

en: Format
os: Формат
