Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Tags
pl: Tagi

en: License
pl: Licencja

en: Size
pl: Rozmiar

en: Category
pl: Kategoria

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Granularity
pl: Precyzja

en: RSS Feed
pl: Kanał RSS

en: Publisher
pl: Wydawca

en: About
pl: O stronie

en: Contact Email
pl: E-mail kontaktowy
